29 marca 2017 r., wydanie nr: 17098. Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy   Startuj z nami

Słowo - strona główna
Szukaj:   +zaawansowane

Słowo > Słowo o sporcie

Michał Sołowow o "oczko" wyżej

Cersanit Rally Team zajął szóste miejsce w Rajdzie Elmot. Po dwóch eliminacjach mistrzostw Polski Michał Sołowow z pilotem Maciejem Baranem są na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej mistrzostw. (07-05-2006)

Walka o brąz na otarcie łez

Piłkarze ręczni Vive nie zagrają o złote medale mistrzostw Polski. (07-05-2006)

Beniaminek lepszy od pretendenta do awansu

Miłą niespodziankę sprawili w sobotę trzecioligowi piłkarze AKS PSB Busko Zdrój pokonując w Rzeszowie 2:1 (1:1) tamtejszą Stal. (07-05-2006)

Nokaut w końcówce

Piłkarze Zagłębia, jak sęp czekali na swoją szansę w drugiej połowie. Na nieszczęście dla Radomiaka doczekali się, strzelając zwycięskiego gola kilka minut przed końcem. (02-05-2006)

Żal ostatnich sekund

Kilkudziesięciu sekund zabraklo piłkarzom Kolportera Korony do zwycięstwa nad Legią Warszawa. Szlagier sezonu Orange Ekstraklasy w Kielcach zakończył się remisem 2:2 (2:0). (01-05-2006)

„Zieloni” nisko w tabeli

Po kolejnej porażce Radomiak spadł na 16 miejsce w tabeli. Znajduje się w strefie bezpośredniego spadku z II ligi. (02-05-2006)

Ostatni już taki mecz

Piłkarze ręczni Vive awansowali w sobotę do połfinału rozgrywek play-off o mistrzostwo Polski i już w środę czeka ich pierwszy mecz w Głogowie z Chrobrym. (01-05-2006)

Remis z liderem

Zamłynie zremisowało z liderem I ligi. Radomianki były bliskie pokonania akademiczek. (02-05-2006)

Prezent dla trenera

Zwycięstwem z Wolsztyniakiem piłkarze ręczni AZS Politechnika Radom przesądzili o utrzymaniu się w gronie pierwszoligowców. (02-05-2006)

Gwiazda dla Polski

Były i emocje, i wielka radość amatorów. W zawodach, które zorganizował Klub Maratończyka każdy mógł znaleźć miejsce dla siebie. (02-05-2006)

strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10