20 wrzesnia 2017 r., wydanie nr: 17098. Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy   Startuj z nami 
 
Słowo - strona główna
Szukaj:   +zaawansowane  
 
 
 
 Słowo > Telesłowo

Moreno znaczy brunet

Conrado Moreno. <br> Fot. A. Wyderski

Conrado Moreno.
Fot. A. Wyderski

Conrado Moreno oczarował panie występami w „Tańcu z gwiazdami”, a największą popularność zyskał dzięki programowi „Europa da się lubić”. Kobiety za nim szaleją, ale on ciągle jest sam i cierpliwie czeka na wrażliwą dziewczynę, z którą będzie mógł cieszyć się wspólnym życiem...

Moreno to po hiszpańsku brunet...

- Dokładnie tak i jak widzisz wszystko się zgadza, bo jestem brunetem (śmiech). To jest bardzo popularne nazwisko w Hiszpanii i nietrudno znaleźć innego Moreno - spotkałem nawet jednego w Polsce.

Urodziłeś się w Madrycie, a do Polski przyjechałeś w wieku dwunastu lat. Czujesz się bardziej Polakiem, czy Hiszpanem?

- Będąc dzieckiem miałem z tym duży problem, ale teraz już sobie wszystko poukładałem i nie mam z tym najmniejszego kłopotu. Jestem i Hiszpanem, i Polakiem.

W przyszłym roku będą Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Zagrają w nich i Hiszpanie i Polacy. Gdyby doszło do meczu między nimi, to komu byś kibicował?

- Był już taki mecz na olimpiadzie w Barcelonie w 1992 roku. Kibicowałem wtedy jednym i drugim. Teraz gdyby obie reprezentacje spotkały się na boisku, to jednak chciałbym, żeby wygrali Polacy. Wydaje mi się, że zasługują na zwycięstwo.

A jak spedziłeś sylwestra?

- Miałem pracować, ale na szczęście okazało się, że nie muszę i dzięki temu mogłem pojechać do Hiszpanii.

Do rodzinnego Madrytu?

- Do małego miasteczka pod Madrytem, bo teraz mieszka tam prawie cała moja rodzina. Spotkałem się z babcią, wujkiem, ciocią, kuzynami i znajomymi, których tam poznałem. Mam tam też najlepszego przyjaciela - Juanjo, który jest torreadorem. Bardzo go podziwiam i świetnie się z nim rozumiem.

Jak wygląda sylwester w Hiszpanii?

- W Hiszpanii do północy siedzi się z rodziną - je się kolację i rozmawia. Jak wybija północ, to biją wszystkie dzwony w kościołach i zanim przestaną bić, trzeba zjeść dwanaście winogron i powiedzieć sobie życzenie na nowy rok.

A co robi się po północy?

- Wszyscy wychodzą na zabawę. W takiej małej miejscowości, do której jadę, chodzi się od baru, do baru i zbiera się swoich znajomych i przyjaciół. Niestety, więcej jest tego chodzenia niż zabawy. Nie za bardzo lubię te zwyczaje, ale i tak jestem bardzo szczęśliwy, bo spotkam swoich bliskich i to jest dla mnie najważniejsze.

Jakie życzenie pomyślałeś sobie po zjedzeniu dwunastu winogron?

- Chciałbym bardzo skończyć studia, bo jestem na piątym roku i niedługo będę miał obronę pracy magisterskiej. Także najbardziej zależy mi, żeby wyklarowałyby się moje sprawy w szkole. Marzą mi się też dalekie podróże. Chciałbym w końcu zwiedzić odległe zakątki świata.

Nie masz marzeń związanych z życiem osobistym?

- Jestem osobą bardzo emocjonalną i nie ukrywam, że bardzo zależy mi na bliskiej osobie. W tej chwili nie jestem w stałym związku, ale mam nadzieję, że przyszły rok przyniesie jakieś zmiany i będę mógł cieszyć się wspólnym życiem z jakąś ciepłą, wrażliwą dziewczyną.

Mówiłeś o podróżach. Planujesz na początku roku jakiś wyjazd?

- Niestety nie, ale jak będę miał trochę wolnego czasu, to na pewno pojadę do Hiszpanii. Staram się jak najczęściej jeździć do rodziny, bo muszę wiedzieć, co dzieje się w mojej drugiej ojczyźnie. Wymaga tego ode mnie uczestnictwo w programie „Europa da się lubić”.

Rozmawiał Kuba Zajkowski[wersja do druku]

Nr wydania: 16978, data dodania: 06-01-2006 , mutacja: ABC , wyświetlenia: 11179

< wróć

linia

Komentarze:

nieznajoma, 21-10-2006, 21:58

więc jeżeli tylko tyle masz do powiedzenia, to lepiej nic nie mów, merci:)

nieznajoma, 21-10-2006, 21:55

gusta sa różne i nie wygląd świadczy o człowieku.....ale to co ma w środku. I ten komentarz że Conrado to najprzestojniejszy chłopak na świecie wydaję mi się pustei głupie.

Magda, 23-09-2006, 17:13

Hej wszystkim chciałabym bardzo wiedzieć kiedy Conrado Moreno się urodził (kto zna jego datę urodzenia) plis odpiszcie:)

:):):), 09-09-2006, 21:38

> Re: Ola
> Conrado to najprzystojniejszy chłopak tego świata!!!
oj jak twierdzisz ze jest najprzystojniejszy to masz racje ale musze Ci cos powiedziec wlasnie bylysmy z nim na imprezie!!!!!! w vivie i byla mega bk!!!!!:P:P:P:P

Ola, 12-05-2006, 00:20

Conrado to najprzystojniejszy chłopak tego świata!!!

więcej komentarzy >


Copyright "Słowo"