20 wrzesnia 2017 r., wydanie nr: 17098. Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy   Startuj z nami 
 
Słowo - strona główna
Szukaj:   +zaawansowane  
 
 
 
 Słowo > Telesłowo

Został singlem

Andrzej „Piasek” Piaseczny popularność zdobył jako wokalista kieleckiej grupy Mafia, a wielką popularność - jako wokalista Roberta Chojnackiego. Potem, podczas kariery solowej, układało mu się różnie. Jednak przyznany przez jury na Sopot Festival Bursztynowy Słowik za piosenkę „Z głębi duszy” może być zwiastunem powrotu dobrych czasów. Zwłaszcza że nagroda poprzedza nowy album wokalisty - „Jednym tchem”. (14-10-2005)


Wszędzie te kobiety

Widzieliśmy go już w roli zabawnego Kilera, znamy go też jako Nikosia Dyzmę czy policjanta Czarka z „13 Posterunku”. Teraz Cezary Pazura wcieli się w rolę „Eksia”, byłego męża Judyty, głównej bohaterki w nowym filmie „Ja wam pokażę!”. Jednak zapewnia, że jego bohater będzie bardzo miłym... byłym mężem. (22-09-2005)


Deląg jest piękny

Chociaż prawdziwa kariera Grażyny Wolszczak zaczęła się dość późno, jest teraz jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Z powodzeniem gra Basię Brzozowską w serialu „Na Wspólnej”, a obecnie w pocie czoła pracuje na planie nowego filmu „Ja wam pokażę”. Aktorka zagra główną rolę Judyty, którą znamy z książek Katarzyny Grocholi i z pierwszej części filmu, zatytułowanego „Nigdy w życiu!”. (22-09-2005)


Ignacio tańczy z aniołami

Rozmowa z dr Ricardo Oropesa Fernandezem, szefem artystycznym grupy „Septeto Nacional”, która koncertowała ostatnio w Kielcach, w Pałacyku im. Zielińskiego. (04-08-2005)


Biegała z kasetami

Beata Chmielowska-Olech - widzowie od lat doceniają nie tylko profesjonalizm, ale również czarujący uśmiech, którym emanuje prowadząc Teleexpress. Nam opowiedziała o pracy w jednym z najpopularniejszych programów informacyjnych telewizji publicznej. (21-07-2005)


„Kuchenny chór grecki”

Piotr Skarga gra w dwóch popularnych serialach: „Bulionerzy” oraz „Pensjonat Pod Różą” dlatego po raz kolejny wakacje będzie miał bardzo pracowite. Poza tym lubi żeglować po morzu, grać w tenisa, a co najważniejsze niedawno po raz pierwszy został dziadkiem. (21-07-2005)


Zakochana w Piotrku

Magdalena Górska to kobieta o urodzie uroczego aniołka. A jednak to jej powierzono rolę Oli w serialu „M jak miłość”, która jest o krok od rozbicia małżeństwa Kingi i Piotrka. W serialu „Kryminalni” gra żonę Maćka Zakościelnego. (14-07-2005)


Dał się wkręcić

„Mamy cię” to jeden z najzabawniejszych programów, jakie można oglądać w naszej telewizji. Szymon Majewski, jak sam mówi, występuje tam w charakterze psychoterapeuty - koi nerwy i uspokaja negatywne emocje. (14-07-2005)


Miłość dodaje skrzydeł

Ewa Wencel przez długi czas grała w „M jak miłość” niewdzięczną rolę osoby biednej, nałogowej alkoholiczki, która nie ma pracy. Ale jak to w życiu bywa, wszystko nagle zmieniło się na lepsze. W dodatku w jej życiu pojawiła się miłość. (30-06-2005)


Trzeba być optymistą

Danuta Stenka była ostatnio w Sopocie na festiwalu teatralnym. Aktorka, jak zwykle, wyglądała kwitnąco, tryskała energią i radością życia. Z nadmorskiego kurortu wyjechała z nagrodą. Trochę jej tylko żal, że nie wystąpi w roli Judyty w kolejnej ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi. (30-06-2005)

strony: 1 [2]

 

Copyright "Słowo"