20 wrzesnia 2017 r., wydanie nr: 17098. Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy   Startuj z nami 
 
Słowo - strona główna
Szukaj:   +zaawansowane  
 
 
 
 Słowo > > Galeria

Motolotnią nad Świętokrzyskiem

Dzięki uprzejmości Grzegorz Bąka, kieleckiego nauczyciela, a po lekcjach pilota Aeroklubu Kieleckiego przez godzinę szybowaliśmy na motolotni nad Kielcami i okolicą.

Fot. K. Krogulec, 2006-04-24


Finał Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej

Zdjęcia z finału konkursu, podczas którego Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej została Monika Rzęsista.

Fot. Ł. Zarzycki, 2006-05-06


Inauguracja na piątkę z minusem

Na ten wieczór z utęsknieniem czekano nie tylko w Kielcach. W sobotę 1 kwietnia przy ul. Ściegiennego uroczyście otwarto najnowocześniejszy i najlepiej wyposażony stadion piłkarski w Polsce.

Fot. Ł. Zarzycki, 2006-04-01


Poczuli smak nowego stadionu

Piłkarze Kolportera Korony Kielce po raz pierwszy trenowali wczoraj na stadionie przy ul. Ściegiennego. - Ten obiekt z pewnością będzie naszym atutem - uważa Ryszard Wieczorek, trener beniaminka ekstraklasy.

Fot. Ł. Zarzycki, 2006-03-29


Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej - eliminacje

W sumie do organizowanych przez "Echo Dnia", "Słowa" i Radia "Fama" eliminacji, które odbyły się w sobotę w Wojewódzkim Domu Kultury stawiło się ponad 70 dziewczyn. Zaprezentowały się w sukniach wieczorowych, kostiumach kąpielowych oraz podczas kilkunastosekundowego tańca, kiedy to miały okazję wykazać się umiejętnościami tanecznymi i wyczuciem rytmu.

Fot. K. Krogulec, 2006-03-25


Laureaci plebiscytu „Słowa” na Lekarza

To był ich wielki dzień. Na chwilę odeszli od łóżek pacjentów, ale nie po to, by protestować, tylko - by odebrać nagrody przez nich przyznane. Mowa o laureatach plebiscytu „Słowa” na Lekarza Roku 2005.

Fot. M. Skorupa, 2006-03-25


Targi końskie w Skaryszewie

Takich „wstępów” jeszcze nie było. Koński jarmark przyciągnął do miasteczka tłumy handlarzy, turystów i... polityków. Tłok panował jak nigdy.

Fot. M. Skorupa, 2006-03-06


Walka na poduchy

Czy wszystko jest z tymi ludźmi w porządku? Zdawali się pytać przechodnie, którzy w piątek o godz. 16.54 spacerowali obok fontann. Obawy były nieuzasadnione. To tylko flash mob "Fight na poduHy". Około 150 osób przez kilka minut prowadziło zaciekłą walkę. Na szczęście obyło się bez ofiar, bo w ruch poszły poduchy, poduszki i jaśki. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy.

Fot. M. Skorupa, 2006-03-03


Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję

- Panowie! Musimy przyznać cztery pierwsze nagrody! - tak jeden z jurorów stwierdził na zakończenie przesłuchań konkursowych XIII Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję "Łaźnia". Złoty Prysznic otrzymała Ilona Sojda z Kielc, Dwa Srebrne ex aequo jury przyznało Agnieszce Grochowicz z Krakowa oraz Mirce Żak z Radzionkowa. Dwa Brązowe Prysznice - także nagrody równorzędne otrzymali Dominika Jaczmińska z Bytomia i Drużyna Wawrzyna ze Zduńskiej Woli. Nagroda Publiczności trafiła do Mirki Żak. Jury przyznało także dwa wyróżnienia dla: Barbary Tekieli z Wrocławia i Roksany Jarzynka z Jaworzna

Fot. M. Skorupa, 2006-03-04


Oficjalna prezentacja drużyny Radomiaka

Radomiak, Radomiak! - skandowali kibice. I wtedy było prawie, jak na meczu. Fani obejrzeli prezentację ekipy "zielonych". Występy artystyczne, wypowiedzi sponsorów, wręczanie koszulek - wszystko to bardzo się podobało. Ale emocje sięgnęły zenitu, gdy na scenie zaczęli pojawiać się piłkarze. Sala Koncertowa Urzędu Miejskiego pękała w szwach. Dla wszystkich chętnych zabrakło miejsc. Zresztą było spore zamieszanie, gdy porządkowi nie chcieli wpuścić na prezentację wszystkich kibiców. W końcu jednak po interwencji prezydenta Radomia Zdzisława Marcinkowskiego, który poprosił fanów o spokój, ochroniarze pozwolili im wejść na salę.

Fot. M. Skorupa, 2006-03-09

strony: [1] 2 3 4 5 6 7

 

Copyright "Słowo"