27 maja 2017 r. Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan   Startuj z nami 

Słowo - strona główna
Szukaj:   +zaawansowane  

Słowo - Forum > Hydepark > Forum ogólne Jesteś gościem | zaloguj się | zarejestruj się 

Drodzy Czytelnicy !

wątek zablokowany | strony: [1] 2 3 4 5 ...
zobacz wiadomość 
  glick, gość, IP: 80.50.69.*, 19-05-2006, 08:55
Szkoda, bo ostatnio Słowo stawało się gazetą dostarczającą najbardziej rzeczowych informacji. Echo - ;-( przykto mi to mówić ale poziom większości artykułów jest dostosowany do poziomu czyteników, którzy rzadko ukończyli więcej niż 6 klas podstawówki zaś tytuły goniące sensację - poniżej krytyki
  abe, gość, IP: 83.28.249.*, 19-05-2006, 09:03
Wielka szkoda :( Odchodzi super gazeta, zawsze swieze i dobrze dobrane informacje :(
  Neon, gość, IP: 212.160.172.*, 19-05-2006, 09:44
Gratuluje!
jeden właściciel to i likwiduje.
Dziennikarzy, którzy tracą miejsca pracy, zapraszam do Warszawy.!
  Gall, gość, IP: 83.28.9.*, 19-05-2006, 09:58
Przyłączam się do glicka, rzeczywiście część artykółów jest podobnych w treści i stylu do Super Expresu lub Faktu - tania sensacja, a w dodatku cena zbliżona do Wyborczej czy Rzepy
  Jarek, gość, IP: 81.219.212.*, 19-05-2006, 10:16
No cóż... szkoda,że padło akurat na Słowo. Trudno określić, czy chodzi o powody ekonomiczne, czy o rodowód tej gazety. Fakt pozostaje jednak faktem - znika z rynku kolejny ( po Gazecie Kieleckiej ) najstarszy lokalny dziennik. W sumie gazeta nie była taka zła, merytorycznie stała przecież na dość dobrym poziomie, ale widocznie komuś przeszkadzała... No i teraz będziemy mieli sprzedaż wiązaną: kup Echo Dnia, żeby móc poczytać Słowo, które będzie podrzędnym dodatkiem do Echa Dnia. Trochę szkoda, że Staszek Wróbel będzie pełnił rolę grabarza...
  królewicz, gość, IP: 83.19.95.*, 19-05-2006, 10:31
nareszcie! powoli komuna kruszy się i gnije! na śmietnik menele! a wróbel pod strzechę!!! szmata pt echo też tam wyląduje, szkoda tylko ludzkich mózgów......
  Jurek, 19-05-2006, 10:52
Jak dla mnie szkoda, bo Słowo zawsze dopelnialo informacje z zycia i miasta. Zostaja nam dwa dzienniki lokalne. Szkoda, ze wlasciciel nie chcial odsprzedac tytułu. Ze swojej strony calej ekipie zycze powodzenia. Moze kiedys los sie jeszcze odwroci..
  kazik, gość, IP: 85.112.208.*, 19-05-2006, 11:18
Skoro gazeta przynosi od lat straty to logicznie rzecz biorąc nadaje się tylko do zamknięcia. A tytułu nikt nie chciał odkupić, bo któż kupi gazetę, która przynosi straty?
  KrzysztofKrzak, gość, IP: 83.238.240.*, 19-05-2006, 12:00
Bardzo mi żal, że \"Słowo\" przestaje się ukazywać. Mam do tego dziennika ogromny sentyment, bo w nim mogłem zasmakować radości publikowania tekstów dziennikarskich (przez kilka lat drukowane były tu moje korespondencje z Ostrowca, Buska i okolic i były to szczególnie udany okres w moim życiu). A \"Echo\"?...Cóż, nie przepadam za gazetami z dużymi nagłówkami - kojarzą mi się z Faktem i Super Expressem.
  Agata, gość, IP: 83.238.240.*, 19-05-2006, 12:03
> Re: glick
> Szkoda, bo ostatnio Słowo stawało się gazetą dostarczającą najbardziej rzeczowych informacji. Echo - ;-( przykto mi to mówić ale poziom większości artykułów jest dostosowany do poziomu czyteników, którzy rzadko ukończyli więcej niż 6 klas podstawówki zaś tytuły goniące sensację - poniżej krytyki
Masz rację, Echo to taki lokalny Fakt. Tylko bohaterowie artykułów mniej ważni
| strony: [1] 2 3 4 5 ...
Zobacz komentowaną wiadomosc

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. "Słowo" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Uwaga! Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania wypowiedzi zawierające treści powszechnie uznawane za obraźliwe.
Copyright "Słowo"