20 wrzesnia 2017 r., wydanie nr: 17098. Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy   Startuj z nami 
 
Słowo - region radomski
Szukaj:   +zaawansowane  
 
|   Wiadomości   |   Sport   |   Forum   |   Archiwum   |
 
 
 Słowo > Radom > Telesłowo

Mieszczuch z dziada pradziada

Ludzie go uwielbiają. Za wszystko - doskonałe aktorstwo, sposób bycia, pogodę ducha. Jan Kobuszewski sam siebie uważa głównie za aktora teatralnego, jednak ról w serialach i filmach zagrał tak wiele, że trudno byłoby je wszystkie zliczyć. Już niedługo znów pojawi się na małym ekranie - tym razem w sitcomie „U fryzjera”. (24-02-2006)


Gawlikowie jak Karwowscy

Ostatnio możemy podziwiać Magdę Wójcik w nowym serialu komediowym „Codzienna 2 m 3”, który opowiada o perypetiach rodziny Gawlików. Aktorka cieszy się, że może grać w komediach, bo lubi śmiać się w pracy. Ma nadzieję, że widzowie też się będą dobrze bawili. (24-02-2006)


Co na siebie włożyć

Dla mężczyzn jest symbolem seksu, dla kobiet często powodem do zawiści. Aldona Orman, przez niektórych zwana polską Alexis, uwielbia piękne i seksowne stroje, ale nie podąża ślepo za modą. Z aktorką, znaną między innymi z seriali „Plebania” i „Klan”, rozmawiamy o karnawale, sukniach i jej ulubionej projektantce. (24-02-2006)


Młody i ostrożny

Kazimierz Mazur - poznaliśmy go dzięki roli w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w postać Kamila Hoffera. I choć podoba mu się aktorstwo jako sposób na życie to nie ukrywa, że jest to zawód bardzo niepewny. Dlatego młody aktor studiuje sztukę operatorską, a każdą wolną chwilę spędza z... narzeczoną. (20-01-2006)


Mogłam dotknąć demonów

Katarzyna Figura - aktorkę będącą symbolem seksu, tym razem z ogoloną głową, można oglądać w spektaklu „Alina na zachód”, wystawianego na deskach warszawskiego Teatru Dramatycznego. (20-01-2006)


Moreno znaczy brunet

Conrado Moreno oczarował panie występami w „Tańcu z gwiazdami”, a największą popularność zyskał dzięki programowi „Europa da się lubić”. Kobiety za nim szaleją, ale on ciągle jest sam i cierpliwie czeka na wrażliwą dziewczynę, z którą będzie mógł cieszyć się wspólnym życiem... (06-01-2006)


Szukam miłości

Monika Obara dzięki roli kelnerki Eli w serialu „M jak miłość” szybko zyskała popularność. Niestety, popularność nie zawsze idzie z sympatią. Rola młodej dziewczyny, która ma romans z żonatym mężczyzną, nie wszystkim się spodobała. Aktorka twierdzi jednak, że nie jest podobna do swojej bohaterki. (06-01-2006)


Nie mam czasu na „sodówy”

Marcin Daniec to jeden z najpopularniejszych satyryków polskich. W 1984 wraz z Krzysztofem Januszem założył Kabaret „Takich Dwóch”, a następnie współpracował z kabaretami „Wały Jagiellońskie” i „Pod Egidą”. Od 1994 występuje samodzielnie. Dużą popularność zapewniły mu regularne występy w programie 2 TVP. Ma żonę Dominikę (na zdjęciu) i córkę Karolinę. (05-12-2005)


Wytańczyła miłość

Od jakiegoś czasu wciąż szepcze się o Kasi Cichopek i jej..., no właśnie - chłopaku czy - nie chłopaku. Między nią a jej tanecznym partnerem Marcinem Hakelem iskrzy. Zdjęcia splecionych dłoni i słodkich pocałunków mówią same za siebie, chociaż sama Kasia na jego temat milczy. (05-12-2005)


Cenię rodzinne szczęście

Serial „Zakręcone”, emitowany na antenie Polsatu, ma coraz więcej wielbicieli. Coraz bardziej popularne są też jego cztery zakręcone bohaterki - Magda Margulewicz, Małgosia Socha, Weronika Książkiewicz oraz Kasia Glinka. Tym razem rozmawiamy z urodziwą blondynką, która wciela się w nauczycielkę Basię, czyli z Magdą Margulewicz. Aktorka opowiada nam o szczęściu rodzinnym, bywaniu, promocji i serialu. (14-10-2005)

strony: [1] 2

 

Copyright "Słowo"